Sibel Mirkelamı Yakından Tanıyın.

Sibel Mirkelam

Organizasyonlarınızda Yanınızdayız

100

Davetlerinizde Yanınızdayız

100

Özel Günlerinizde Yanınızdayız

100

İstanbul’da doğdu. Müzikle tanışması çok küçük yaşlardan itibaren başladı. Ortaokul döneminde okul korolarında; ilk toplu ve solo çalışmalarını yaptı. Lise döneminde musiki cemiyetleri Türk Musikisinin ilmini öğrenmesinde onun için çok önemli bir etken oldu. Önemli mekanlarda ve konser salonlarında sayısız konser verdi. Ve ilk solistlik deneyimini o dönemde kazandı. Daha sonra İ.T.Ü. Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler bölümünü kazandı ve başarıyla mezun oldu. Bireysel sahne çalışmaları üniversite döneminde kendi kurduğu orkestralarla başladı. Haliç Üniversitesi’nde Türk müziği üzerine master yaptı.Yeditepe üniversitesi’nde Yüksek Lisansla birlikte müzik öğretmeni oldu. Ve sıra albüme geldi. Bunca zamanın emeği, birikimi, çalışması ve çabasıyla ilk albümü “Yalan Bi’ Aşk” 2008 Haziran ayında birbirinden güzel 10 şarkıyla müzik marketlerde yerini aldı… Bu albümden “Akıllı Kadın” ve “Tutuklu” kliplenen şarkıları arasındadır.

2009 Aralık “Otomobil” isimli maxi single ile dinleyicileriyle buluştu.

2011 yılında yılında sözü ve müziği Şehrazat’a ait olan “Renkli Rüyalar”isimli maxi single ile müziseverlerin karşısına çıktı.

Sahnede zaman geçtikçe farklı diller ve farklı tarzlarda gösterdiği performansıyla gözleri üzerine topladı. Öncelikle, jazz eserleri, daha sonra uzun süreler İspanyolca, “Güney Amerika Müziği”, Greek Müziği, İtalyanca,Türk pop müziği, Türk musikisi ve birçok farklı tarzın harmanıyla sayısız şarkıdan oluşan bir repertuvarla, soluksuz performansıyla 18 yıldır sahnelerde boy gösteriyor.

Sibel Mirkelam ve Orkestrası

Organizasyonlarınız ve Davetleriniz için Bizi Arayın …

BİZE ULAŞIN